Bursa'nın En İyi Özel Liseleri

Lise seçmek, okulları tek tek araştırmak oldukça zor bir süreçtir. Ancak sitemiz sayesinde Bursa lise seçenekleri bir arada görülebilir ve konumlarından, fiyat bilgilerine kadar karşılaştırması yapılabilir. Karşılaştırma yapılırken okul bilgilerinin yan yana olması oldukça önemli bir avantajdır. Okulların konumlarının eve yakınlığı, ücret bilgisi, iletişim bilgileri, okula dair çeşitli görüntüler gibi önemli bilgiler sitemiz aracılığı ile kolayca edinilebilir. Ayrıca yine sitemiz aracılığı ile okullar ile iletişim kurularak Bursa lise fiyat teklifi istenebilir. Okullar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyen kişiler için ise, okulun sahip olduğu olanaklar sitemizde sıralanmıştır. Bunlar yemekhane, güvenlik, kütüphane, rehberlik hizmetleri gibi öğrencinin okul hayatını doğrudan etkileyen oldukça önemli hizmetlerdir.

Özel Final Okulları

Nilüfer - Karaman Mahallesi

Özel Nilüfer Final Temel Lisesi

Nilüfer - Karaman

22. Yüzyıl Okulları Beşevler

Nilüfer - Beşevler

Özel Altın Nesil Okulları

İnegöl - Mahmudiye Mahallesi

Sınav Temel Lisesi Altıparmak

Osmangazi - Kuruçeşme

Batıkent Temel Lisesi

Nilüfer - 19 Mayıs Mahallesi

Doğa Koleji Özlüce Kampüsü

Nilüfer - 100. Yıl Mahallesi

Doğa Koleji İnegöl Kampüsü

İnegöl

İdea Özel Fen Ve Anadolu Lisesi

Osmangazi - Bağlarbaşı

Özel Emine Örnek Eğitim Kurumları

Mudanya - Ömerbey

Özel Marmara Grup Okulları

Nilüfer - Fethiye Mahallesi

Bursa Yönder Okulları

Nilüfer - Demirci

Çakır Okulları

Nilüfer - Lefkoşa Bulvarı

Özel Bursa Meltem Eğitim Kurumları

Nilüfer - Esentepe

TED Bursa Koleji

Mudanya - Mürsel Köyü

Çocuklarınız İçin En İyi Eğitim

İyi bir lise eğitimi öğrencilerin geleceğini doğrudan etkileyen oldukça önemli bir adımdır. Bu adımı atarken doğru yerden başlamak ve seçenekleri değerlendirebilmek için ebeveynlere Bursa lise seçenekleri ile ilgili hizmet vermekteyiz. Sitemiz içerisinde Bursa’da bulunan liseler hakkında önemli tüm bilgiler ulaşılabilir durumdadır. Okulun yapısı, kalitesi ve öğretmen kadrosu önemli olduğu kadar, öğrenim sürecinde eve yakınlığı da önemlidir. Öğrencinin yolda geçirdiği süre, aktif bir kullanımla daha mutlu ve dinlenmiş hale gelmesine yardımcı olabilir.

Bazı okullarda akıllı tahta, sanat atölyesi, laboratuvar kaynakları olmayabilir; bunları okul ile görüşme sağlamadan, daha erken öğrenebilmek için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Okulların kuruluş tarihi ve vizyon, misyon bilgisi de aynı şekilde okul sayfasında ayrıntılı bir biçimde belirtilmiştir.