bursaokul

Bademli Amerikan Kültür Okulları

Çağrışan Köyü Mudanya Cad. 68 Mudanya, Bursa 0224 254 76 76

Amerikan Kültür Okulları

Dünyanın gelecegine değer katacak liderler yetiştirmeyi hedefleyen Amerikan Kültür Okulları Konsepti ile Bursa’yı buluşturduğumuz için çok mutluyuz.

Bademli Amerikan Kültür Okulu olarak eğitim sistemimizin esası, uzun süreli öğrenmeye teşvik edecek unsurları kullanmaya dayanıyor. Sadece kendini ve toplumunu değil; dünyayı değiştirmeyi kendine hedef edinmiş bireyler yetiştirmek için tüm eğitim-ögretim etkinliklerimizde kolay ama yararlı ve tutarlı olan yöntem ve öncelikleri tercih ediyoruz.

Hayata hazırladığımız bireylerimize, kendi yaşam felsefelerini -fark ederek oluşturma sürecini tanımayı önemsiyoruz. Düşüncelerini özgürce ifade edebilen, tasarım kabiliyeti geliştirilmiş, disiplin anlayışına sahip, ülkesi ve toplumunu seven bireyler yetiştirmek amacıyla, özel eğitimde özellikle küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitiminde rüştünü ispatlamış bir kurumun da gücünü arkamıza alarak Bursa’da yola çıkıyoruz.

Ticari kaygı ve beklentilerle şekillendirilen bir sektöre dönüşen özel eğitim alanında yer alırken, Bademli Amerikan Kültür Okulları olarak bizim için aslolan; ticari tüm kaygı ve beklentilerden uzak, yalnızca bir “EKOL” olma boyutuyla prestijli bir okul olabilmeyi başarmaktır. Bademli Amerikan Kültür Okulları’nın hedef ve vizyonunu teşkil eden olgu budur.

Deneyimli ve entellektüel eğitim kadromuz, bağımsızlığımızı sağlayan güçlü finansal yapımız, uluslararası eğitim vizyonunun anlayış farkı ve vatanımız Türkiye’ye duyduğumuz hizmet aşkıyla, yarının liderlerini yetiştiriyoruz.